מדריך קצר למימוש ניקיון יסודי ברמות הגבוהות ביותר האפשריות במבנה שלכם

במדריך זה נספק לכם את כל השלבים מהנוכחי ועד להעמדת המבנה במצב יסודי ברמת הניקיון שלו. אנו יודעים כמה הבית שלכם, המפעל שלכם, האולפן שלכם, חברת ההייטק שלכם או כל מקום אחר שהוא שלכם או בחזקתכם – חשוב לכם. אנחנו יודעים כי אתם רוצים שהוא יהיה נקי כל הזמן ובכל עת אבל לצערכם, ישנו פער בין הרצוי לבין המצוי. במיוחד כאשר מדובר על ניקיון עבור מבנה גדול, הניקיון חייב להימסר לידיים מקצועיות שזהו הייעוד שלהן: חברה מקצועית שתפקידהּ הוא ליישם ניקיון יסודי במבנים. כיצד עליכם לבחור אותה? מה נדרש ממנה כדי שתדעו מראש כי מדובר בשירות מקצועי? ומעל לכל, כיצד ניתן לזהות מההתחלה שלא יהיו תקלות במסגרת השירות? כל מה שרציתם לדעת על ניקיון יסודי ולא העזתם לשאול יוצג במדריך שלפניכם!

בחרו חברת ניקיון ייעודית לתחום שלכם, עם המלצות

הדרך הטובה ביותר לבחור חברת ניקיון יסודי היא להיוועץ באנשים שמטפלים בנכס שנראה, מתפקד ובעל ייעוד שדומה לנכס שלכם. יש לכם חברת הייטק? התיעצו עם יזמי הייטק אחרים שמנהלים את היזמות שלהם ממבנה תעשייתי. יש לכם אולפן? היוועצו באולפניסטים אחרים שהחדר שלהם דומה לשלכם במבנה ובמיפוי. יש לכם בית מגורים בעל מבנה הנדסי מסוים? צמוד קרקע? בבניין? התייעצו עם אנשים שאתם מכירים שגרים בבית שדומה לבית שלכם וידוע לכם כי ישנה חברה שאמונה על הניקיון אצלם. הם יוכלו לספק לכם את כל הנדרש לידיעה אודות חברת ניקיון יסודי מומלצת.

ודאו כי לחברה הנבחרת ישנו מכשור מתקדם להשלמת הניקיון

מכשיר ניקוי בקיטור, או מכונה גדולה לחללים גדולים, מכונת פוליש, שואבי אבק מתקדמים, מכשירי ברמה כמו תשתית חבלי סנפלינג או בימות לחלונות מבחוץ – כל אלו צריכים להיות בחזקתה של חברת ניקיון המספקת שירות ניקיון יסודי ללקוחות שלה. בדרך זו אתם מבטיחים כי הניקיון יבוצע באופן מהיר, יעיל ולא עתיד להצריך המתנה רבה מצדכם בכל סשן יומי בו תזמינו את העובדים לבוא לעבוד אצלכם.

ודאו כי לחברה הנבחרת ישנו ארסנל חומרי ניקיון מקצועי וייעודי לפרויקטים השונים

חלונות מנקים אך ורק עם נוזל ניקוי זגוגיות, אחרת ייווצרו כתמי סבון לבנים. פרקטים מנקים רק עם תכשיר פרקטים ייעודי למניעת ההתנפחות שלהם, שירותים וחדרי שירות אחרים מנקים רק עם חומרים ייעודיים. פוליש עושים רק עם חומרים קריסטליים ובוודאי שלא עם סבון רגיל. חשוב לוודא כי העובדים עומדים להשתמש בחומרים אלה כדי להבטיח ניקיון יסודי ומקצועי באמת.

© מוקד אמון ניקיון 2020